Tu nájdete najzaujímavejšie projekty, na ktorých som v posledných rokoch pracoval.

Asura

Podľa Hollywood Repoter je to s rozpočtom 100 miliónov dolárov najdrahší čínsky film. My sme pracovali na 7 minút dlhej sekvencii, stovky CG rendrov a desiatky asetov.

Film je v postprodukcii.

Free the Night

FREE THE NIGHT is a magical interactive journey that invites you to extinguish lights and return the stars back into the night sky.

Toľko o hre priamo z Microsoft Store. Na tejto hre som pracoval priamo v štúdiu v Los Angeles, bol to krásny oddych od Slovenska a zaujímavý projekt. Mal som na starosti nastavenie technických postupov tvorby grafiky do hry.

Hru môžete zadarmo stiahnuť tu, pamätajte ale, že potrebujete VR zariadenie: Microsoft Store

The Hamilton Mixtape

Rekordných 16 nominácíí na Tony awards, víťaz Grammy a pulitzerovej ceny. Muzikál, ktorý zmenil svet.

Ak ho nepoznáte, môžete si aspoň vypočuť oficiálny soundtrack, alebo The Hamilton Mixtape, odkiaľ je aj tento počin, kde svetoví hudobníci ako Sia, Jimmy Fallon, Usher, Alicia Keys, John Legend a ďalší, prespievali originálne piesne, alebo sa nechali inšpirovať muzikálom. Pracoval som na krátkej sekvencií vlakov na konci tohto klipu, ktorý získal ocenenie Best Fight Against The System na MTV Video Awards 2017.

Pillow Talking

The prehistoric reptiles in particular were supposedly helmed by the same people behind Jurassic World. The whole project cost a whopping $700,000 to create, making it the 49th most expensive music video of all time.

Pracovali sme na všetkých VFX v tomto 10 minút dlhom videoklipe pre amerického rappera Lil Dicky. Ja osobne som bol na pozícií 3D Lead a tak som mal na starosti pipelineu, workflow a tým skvelých ľudí a samozrejme všetky CG efekty!

Curse of the Mayans

JEDEN Z NAJVTIPNEJŠÍCH PROJEKTOV, NA KTORÝCH SOM PRACOVAL A ZÁROVEŇ MÔJ NAJOBĽÚBENEJŠÍ

Mayská kultúra sa nám spája s predpoveďami o konci sveta, jej súčasťou je ale aj príšera z hlbín jaskyne menom XIBALBA. Našou úlohou bolo navrhnúť, spracovať, naanimovať a vlastne celkovo vytvoriť túto 3D príšeru.

Hardcore Henry

prvý film v Kinách z pohľadu prvej osoby a šialená akcia od začiatku DO KONCA

Pracovali sme na sekvencii na konci filmu, kde sa hrdina rozhodne všetko rozbiť. Našou úlohou bolo zväčšiť všetky výbuchy a pridať viac dymu, aby sme zakryli zle hrajúcich kaskadérov.

Špinavci

Nie, tento krátky film nie je o našej politike.

Spolupráca Divadelnej a Filmovej Fakulty VŠMU prináša úžasné výsledky. A tento film je toho dôkazom. Film vznikol z presvedčenia, že aj u nás, na Slovensku, sa dá vytvoriť uveriteľné dielo, ktoré spája hranú akciu s 3D grafikou.

V hlavných úlohách sa predstavil Roman Luknár, Ján Homolka a Barbora Palčíkova. O réžiu a VFX sa postarali Ľubomír Timko a Adam Duša.