VFX supervízia

Okrem titulu a rokov skúseností si zakladám na inovatívnych riešeniach a konzultácii od začiatku až po finálny produkt a možnosti komplexnej reštrukturalizácie pipeline-y a workflow-u.

Tvorba grafiky

Venujem sa 3D grafike a tvorbe pokročilých vizuálnych efektov a poskytujem v tejto oblasti aj poradenstvo, pri ktorom je samozrejmosťou spoľahlivý tech support a ľudský prístup.

Networking

Pomôžem vám nájsť profesionálov, ktorí môžu posunúť váš projekt ďalej a zároveň nazbierať kontakty, na ktorých môžete stavať v budúcnosti.

V prvom rade poradenstvo

Dramaturgia efektov hrá výraznú úlohu v dnešnej kinematografii. Poradím vám vybudovať a doladiť príbeh pre potreby VFX, či dodržať stanovený budget.

 
script

1. Už od tvojho nápadu

Dramaturgia efektov hrá výraznú úlohu v dnešnej kinematografii. Poradím vám vybudovať a doladiť príbeh z hľadiska VFX, či dodržať stanovený budget.

comp

2. Cez technológie

(RED+Arri-Maya)/2 * Houdini - Premiere? Netreba vám vedieť ako s čím a prečo. Poradím vám ako dosiahnuť váš cieľ a pre váš projekt ušijem na mieru tím schopných profesionálov.

balik

3. Po tvoj produkt

Najdôležitejší je nakoniec váš produkt. Pre dosiahnutie vašej spokojnosti budem s vami od začiatku do konca, aby ste vo výsledku dostali presne to, čo potrebujete.

Art outsourcing

Nabrali ste si toho viac, než unesiete? Rád pomôžem s tvorbou grafiky do hier, filmov, alebo vizuálnych efektov. Na utvorenie predstavy o mojej tvorbe vám na prezretie ponúkam široké spektrum projektov, na ktorých som sa podieľal.

Potrebujete nájsť správnych ľudí na váš projekt? Preferujete zabehaných a skúsených profesionálov, alebo nemenej kreatívnu mladú krv? Rád vás nasmerujem správnym smerom.

CG Academy

V roku 2018 je mojim najväčším rozbehnutým projektom práve štart školy so zameraním na edukáciu začínajúcich grafikov s dôrazom na technické a praktické skúsenosti.

Kurz je pre všetkých, ale bol vytvorený so zámerom podporiť a nasmerovať mladých ľudí, ktorí sa nemajú na koho obrátiť, ak sa chcú v živote venovať počítačovej grafike. Prečítajte si o CG škole viac.